ویزلاک همان کلاه بافتنی است

سرگرم بودن خوب است و سرگرم‌کننده بودن بهتر.

ویزلاک هر بار که به گوشی نگاه بیاندازید غافلگیرتان می‌کند. تا سرتان گرمِ گرم بماند. سرگرمی آن هم از نوع مفید و با کیفیت اش. اما چطور؟

تا حالا شده به یک وب‌سایت یا فروشگاه آنلاین سر بزنید برای دریافت کالا یا خدماتی خاص، اما اتفاقی چشمتان بخورد به مطلب جالبی و به خودتان بگویید:« چه جالب! چرا تاحالا اینو نمی دونستم»؟ شاید هم توی ذهنتان بچسبد که مطالب آن رسانه را دنبال کنید اما... خب یک امای مهم این وسط داریم: «کو وقت؟» تازه اگر فردا دنبال کردن آن موضوع یادتان مانده باشد!

«زمان» من را ندیدی؟

واقعا ما چند درصد از وقتمان را می‌توانیم با دل سیر به گشت و گذار در اینترنت و محتواهای آنلاین اختصاص بدهیم؟ استفاده مفید خیلی از ما خلاصه شده در اینکه ویدیو ها، اخبار یا جوک‌های بامزه را برایمان فوروارد کنند و ماهم برای دیگران فوروارد کنیم؛ یا اینستاگرام را چک کنیم. (خب یعنی چه؟ یعنی ما روی گوشی هوشمندمان حال و حوصله و وقت چرخیدن در وبسایت‌ها را نداریم؛ و امروز بیشتر از هر زمان دیگه‌ای، از محتوای تولید شده کاربرها در اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنیم.)

حالا میرسیم به مفهوم طلایی «وقت مرده» ! بی‌راه نمی‌گوییم اگر به شما بگوییم ویزلاک وقت‌های مرده شما را زنده می‌کند.

تصمیم‌های خریدتان را آسان کنید

ویزلاک بهترین برندهای کالا و خدمات در همان حوزه محتوایی که از پنل برنامه انتخاب کرده‌اید را به شما معرفی می‌کند تا لابلای خواندن مطالب جذاب، از محصولات جدید برندهای محبوب و همچنین از جشنواره‌های فروش و طرح‌های تخفیف مطلع ‌شوید. با ورود به ویزلاک جی پی اس شما فعال شده و شما همان مراکز خرید، فروشگاه‌ها یا انواع خدمات را بر اساس نزدیکی به موقعیت جغرافیایی‌تان دریافت می‌کنید. به عبارتی، با ویزلاک شما می‌توانید الگوی خرید خود را نیز مدیریت کنید.

می بینی، می خونی، می بری

شما با اعتباری که از خواندن مطلب موردعلاقه‌تان در ویزلاک دریافت می‌کنید می‌توانید مستقیما شارژ بخرید، خودتان را به یک شام خوشمزه مهمان کنید، یا با یک سرویس تاکسی آنلاین، بی دردسر سفر کنید؛ آن بخش‌اش دیگر به ما چه! اعتبار خودتان است.  خلاصه که استثناَ این یکی از آن بادآورده‌های نیست که باد ببرد.

حرف حساب ویزلاک چیست؟

خلاصه کلام اینکه، ویزلاک یک اپلیکیشن سبک و کاربردی برای راحت کردن مسیر دسترسی شما به حوزه محتوایی مورد علاقه‌تان است.  در واقع شما با این برنامه با دنیای علاقمندی‌هاتان، با فاصله‌ای به اندازه UNLOCK کردن گوشی در تماس خواهید بود؛

ما می‌خواهیم شما به بهترین محتوای آنلاین روز فارسی دسترسی داشته باشید، وقت و انرژی ذهنی برای جستجو نگذارید و با یک تشویق ریز ما تنبلی را هم کنار بگذارید  "ببینید، بخوانید و ببرید"؛ شما با انتخاب حوزه علاقمندی‌ها در منوی ویزلاک، به‌روزترین محتواهای مرتبط با همان حوزه را به راحتی آب خوردن پیش رو خواهید داشت. همانطور که گفتیم در فاصله‌ای به اندازه Unlock کردن گوشی. کافی است به پنل اصلی بروید و از بین یازده دسته بندی تخصصی، موضوع مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. از آن به بعد ما مطالب آن دسته را به شما نشان خواهیم داد.

ویزلاک رابط کاربری ساده و سر راستی دارد و شما به راحتی از کار با آن سر در می‌آورید. تیم محتوای ویزلاک با وسواس محتوای خوب را انتخاب و برای نمایش آماده می‌کند و تیم دیزاین، برای زیبایی و چشم نوازی آن، طراحی مجددی از تصاویر مطالب را برای صفحه نمایش شما انجام می‌دهد.

خوشحالی‌های داشتن ویزلاک در یک نگاه!

  • دسترسی آسان و سریع به مطالب با کیفیت‌ در فضای آنلاین
  • استفاده بهینه از تلفن همراه برای مطالعه و سرگرم شدن
  • مدیریت زمان با کوتاه کردن مسیر دسترسی به محتوا
  • آشنایی با بهترین برند‌های کالا و خدمات، در راستای علاقه‌مندی‌هایتان
  • مطلع شدن از آخرین تخفیف‌ها در حوزه الگوی مصرف خودتان
  • امکان انتخاب دسته بندی‌های مورد علاقه در تنظیمات برنامه
  • رابط کاربری مناسب و راحت

اعتبار گیری در ازای مطالعه مطلب و امکان خرج آن در فضای برنامه